.

.

Сапун Фармацевт Пумпа Замена - 304 ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Сапун Пумпи Замена за Вашиот Шишиња Одговара Стандард 8oz / 16oz Круг 28/400 Вратот Шишиња,2 Пакет (Челични)..

Сапун Фармацевт Пумпа Замена - 304 ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Сапун Пумпи Замена за Вашиот Шишиња Одговара

мислење на клиентот:

DEN 237.60
Достапност
Во достапна форма

ИЗДРЖЛИВИ & ПРАКТИЧНИ - пакување од 2 тешка, трајни рака сапун пумпа замени со елегантен метал стил.Челик сапун фармацевт пумпа, исто така, може да го додадете одделение и убавината на секоја соба од куќата, како и кујна, бања, спална соба и повеќе.НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК САПУН ФАРМАЦЕВТ ПУМПА - метал сапун фармацевт пумпа конструирани за долговечност од rustproof 304 од не ' рѓосувачки челик надворешноста.Дизајниран со внатрешна нерѓосувачки челик пролет и чаша топка за години на квалитет на перформанси.СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА - секоја пумпа може да донесе 2 CC со 28/400 тема големина, кои ви даваат совршен износ на сапун па вие не мора да пумпа со повеќе пати.Вклучува две 3.35 Инчен цевки кои може да се намали лесно да ја саканата должина.МУЛТИ USE - течни рака сапун фармацевт пумпа одговараат за сите видови на шишиња дали стакло или пластика, кобалт или килибар.Оваа страна сапун фармацевт е во можност да содржат дебели течности како густа клима уред, течен сапун, сад сапун, лосиони, ароматерапијата етерично масло мешавини, шампон, телото се мијат, итн.РИЗИК БЕСПЛАТНО КУПУВАЊЕ - 30 ден без прашања праша гаранција за парите назад.Купи со доверба, ние се стремиме за 100% задоволство или вашите пари назад.Во Врска Со Производ 2 Пакет 304 ' Рѓа Доказ Нерѓосувачки Челик Сапун Фармацевт Замена Пумпа 1. Prefect За Секоја Редовна Сапун Фармацевт Шише. 2. Издржливи, Премија Сапун Фармацевт Направени на 304 Нерѓосувачки Челик со Antirust и Отпорност на Корозија. 3. Погоден за Сапун, Рака Сапун, Сад, Сапун, Шампон, Телото Чистење, Масло или Лосион, итн.Спецификација : Тип : Сапун Фармацевт Пумпа Замена Пумпа Материјал : Висок Квалитет 304 од не 'Рѓосувачки Челик Боја : не' Рѓосувачки Челик Боја Занает : Дамка Вратот : 28/400 Пумпа Големина : 4.33 ВО (H) X 2.64 ВО (Ж) Цевки Големина : 5.5 ВО Долго Пакет : 2 X Сапун / Лосион Фармацевт Рѓа Доказ 304 од не ' Рѓосувачки Челик Пумпа. 2 X 5.5 ВО Долго Џамбо Големина Цевка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите