.

.

CarsCover Обичај Се Вклопува 2010-2021 Kia Soul Автомобил Покритие Ultrashield Тешки Сите Водоотпорна Опфаќа

CarsCover Обичај Се Вклопува 2010-2021 Kia Soul Автомобил Покритие Ultrashield Тешки Сите Водоотпорна Опфаќа

мислење на клиентот:

DEN 1559.04
Достапност
Во достапна форма

Cars Cover Обичај Се Вклопува 2010-2021 Kia Soul Автомобил Покритие Ultrashield Тешки Сите Водоотпорна Покрива.Вратоврска надолу тока и рака прикачена, Факултативна кабел grommets на секоја страна. 5 Слој Водоотпорен и УВ Заштита.Еластична hems пред и торба, Обичај се вклопуваат форма со 2 огледало џебови, и антена ракав.Бесплатен простор за складирање торба внатре.Нашите Ultrashield автомобил покритие е специјално дизајниран за авто ентузијаст.Нашите 5-слој ткаенина е руно наредени за да се заштити вашата автомобилски бои.Снег, дожд, dew, индустриски загадувачи, дрво пса и птичјиот измет се чуваат подалеку од вашето возило боја.Патентирана УВ Стабилизатор се користи за да се осигурате долг живот.Вратоврска надолу рака и тока спроведен со рака џеб вграден во поклопецот за лесни за складирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите