.

.

SYHML-ПРОДАВНИЦА ЦПУ Струг Внесува Сет на 10 WNMG080412 TM PC4225 Надворешни Вртење Алатка со Кутија за Струг Врти Алатка Носител (Агол : 50PCS, месо тело со Дијаметар : WNMG080412 TM PC4225)

SYHML-ПРОДАВНИЦА ЦПУ Струг Внесува Сет на 10 WNMG080412 TM PC4225 Надворешни Вртење Алатка со Кутија за Струг

мислење на клиентот:

DEN 7458.00
Достапност
Во достапна форма

Модел : WNMG080412 TM PC4225. Висока ефикасност, висока отпорност на абење, од традиционалните заварување нож, од легиран сечилото обработка ефикасност зголеми повеќе од 4 пати.Усвоена на висок квалитет карбид совети, таписерии изработка, има висока цврстина, висока цврстина, постабилна и издржливи во употреба.Оваа група ги вклучува 10 компјутери карбид инсерти, па тоа овозможува погодност да го замени скршен еден, донесе искуство на леснотијата на користење.Метална површина по завршувањето, добра отпорност на абење и добра хемиска стабилност, има совршен мазност и пријатно површина, убава и практична.Карбид Вртење Внесува Премиум карбид материјал : Премиум карбид материјал, висока цврстина, antiwear и издржливи.За различни обработка : Погоден за обработка на челик и леано железо, обработка мека и меки нерѓосувачки steeland алуминиум линија.Напредни производна технологија : Напредни производна технологија, висока сигурност и високи перформанси.Стандардна спецификација : ги задоволуваат стандардната спецификација, строго ги следат фабрика за контрола на квалитет, Пакување и вклучува : 1 пакет/ 10 парчиња Почитувани клиенти проценува време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, многу Вашето задоволство ни прави последните сакате, јас ви посакувам среќен шопинг.

Клучни карактеристики

Built to meet standard specification, strictly follow factory quality control :
Packing includes:
1 pack/ 10 pieces
Dear customers :
The estimated delivery time for our products is 7 to 21 days. :
If you have not received your order within 30 days, please contact our customer service. :
If you have any questions, please contact us, we will reply you within 24 hours, very :
Your satisfaction makes us the last wish, I wish you a happy shopping :

Им се допаѓа и на купувачите