.

.

ГТЦ A4 2x75 Micron Мет Laminating Пошта, Пакување од 100, 3747240

ГТЦ A4 2x75 Micron Мет Laminating Пошта, Пакување од 100, 3747240

мислење на клиентот:

DEN 742.32
Достапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.A4 топла ламиниране пошта обезбедување на долготрајна заштита за вашите документи, Идеален за фотографии, известувања, привремено знаци, менија и повеќе.Погодни за употреба со сите топла laminators, 2x75 micron со мат финиш за да се спречи сјајот и ви овозможува да пишувате на ламинат документ.Дизајниран за совршено рамка стандардна А4 хартија со доволно простор за корекција на грешка и лесно хартија усогласување, 216 x 303mm (Прекумерно А4 ).Се прилагодува на хартија, големината и обликот и лесно може да се намали-да-собере, долготрајна заштита од нечистотија, прав и на влага.Содржина : 1x ГБС Laminating Пошта, A4, 2x75 Micron Мет, Пакување од 100, Тежина : 1.096 кг, 3747240. Штити често се ракува документи со тешка мет ламинатни дека се придржува до двете страни на страници, го минимизира сјајот и им овозможува на 'writability', 2x75 Micron, А4 формат, Пакување големина : 100.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите