.

.

Прирабница Ореви Не-Serrated Обичен Челик Одделение G Stover Конус Заклучување Ореви - 3/4-10 Количина-100

Прирабница Ореви Не-Serrated Обичен Челик Одделение G Stover Конус Заклучување Ореви - 3/4-10 Количина-100

мислење на клиентот:

DEN 3233.28
Достапност
Во достапна форма

Ширењето на товар ставен на орев во текот на поголема површина.Не-се врти прирабница ја елиминира потребата за миење.Круг Врвот Хексадецимален нут со широк страната.Теми во близина на врвот на нут се намерно несовршена да додадете шок и вибрации отпор.Одделение G обичен челик (Одделение 8 еквивалент).Одделение G Обичен Челик (Одделение 8 Еквивалент) Не-Serrated Хексадецимален Страната Конус Заклучување Ореви се ореви со интегрален не-се врти за миење во прилог на орев во близина на база да се дистрибуираат товарот на лешник во текот на еден поширок површина и заокружен врвот со несовршена провира за да спречите олабавување од шок или вибрации.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите