.

.

(JF-F2/4W+БС-02BKX) Roxy се Прикаже Нова Бела Женски Фустан Форма Тело се Формира со База и Necktop Големина 2-4 34 22 34

(JF-F2/4W+БС-02BKX) Roxy се Прикаже Нова Бела Женски Фустан Форма Тело се Формира со База и Necktop Големина

мислење на клиентот:

DEN 2616.00
Достапност
Во достапна форма

Новиот Дизајн на Женското Тело Форма Големина на 2-4 Со Тројно Дрвена Основа и Necktop.Големина 2-4 : Биста 34" Половината 22.5" Хип 34" Висина 29" Крстот Рамо 14.5".Боја : Бела покривка.БС-02 BKX е црна основа.Нов Дизајн, Висок квалитет.Прилагодлива висина од околу 4 1/2 до 6 метри.Целата цврста пена тело и им овозможи на прикачување во материјалот околу форма.Големина 2-4 Биста 34" Половината 22.5" Хип 34" Висина 29" Крстот Рамо 14.5" Женски Пена Фустан Форма Со дрвена основа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите