.

.

Бебе Вреќа за Спиење Вреќа за Бебе одговара на Новороденчињата и Доенчињата Слатко и пријатно на Животните Ќебе Sleeper DD347 (Жаба, M(33.5))

Бебе Вреќа за Спиење Вреќа за Бебе одговара на Новороденчињата и Доенчињата Слатко и пријатно на Животните Ќебе

мислење на клиентот:

DEN 836.16
Достапност
Во достапна форма

МАТЕРИЈАЛВисоко квалитетен материјал, супер топла и мека ќебе, не се тешки за бебиња нежна кожа.СООДВЕТНА ВОЗРАСТПогоден за бебе од 0-9 Месец.Карактеристики : Прилагодлив бебето кука и јамка, слободно да ја прилагодите swaddle големина.Со посебна нозете, тоа овозможувајќи му на бебето да ја ослободат, но не може да се започна.Симпатична мечка качулка, заштита на бебето уво, да остане топло цела ноќ.ДЕБЕЛА НЕЖНО ЌЕБЕБебе Ќебе Swaddle Заврши Дебело Ќебе.Лесно да се мијат, совршено Бебе Туш Подарок за бебиња и млади со чувствителна кожа и кожа услови.МУЛТИ-ЦЕЛ CRYMG деца вреќа за спиење не само што може да се користи како бебе вреќа за спиење, но исто така може да го користите како бебе шетач Ќебе, примање ќебе, ватенка бебе во креветчето, вреќа за спиење,шетач ватенка,swaddling за излети.УНИКАТЕН ДИЗАЈННовороденче е удобно спиење swaddle, со windproof капа дизајн, се претвори во топла заврши додека патуваат или надвор играње со татко s спиењето, и им даде на родителите, мир на умот дека нивното бебе е добивање на адекватен одмор е потребно за соодветен раст и развој.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите