.

.

Генерички Нови 15.6 HD 1366X768 WXGA Тенок лап-топ LED LCD Замена Екран/Panel Компатибилен со БОЕ NT156WHM-N42/ NT156WHM-N42 V8.0

Генерички Нови 15.6 HD 1366X768 WXGA Тенок лап-топ LED LCD Замена Екран/Panel Компатибилен со БОЕ NT156WHM-N42/

мислење на клиентот:

DEN 1584.00
Достапност
Во достапна форма

Лаптоп со LCD Големина на Екран : 15.6" Тенок.Лаптоп со LCD Екран Резолуција : WXGA HD (1366 x 768).Лаптоп со LCD Екран Тип : LED (ДИОДИ).Лаптоп со LCD Екран Приклучок : 30 Игли (Долу Десно).Лаптоп со LCD Екран Крај : Сјајни/ Мат врз Основа на Акции. -Сосема Нов. -Директна форма Фабричките. -Компатибилност Загарантирана. -Пиксели Политика во согласност со ISO Регулатива.Ве молиме да одговараат на вашите оригинални екран е СВЕТЛОТО ТИП, ГОЛЕМИНА, КОНЕКТОР ТИП, и РЕЗОЛУЦИЈА пред да ја купите оваа точка, затоа што некои лаптоп модели се со повеќе од еден тип на екран.Ако сте сигурни за што екранот одговара на вашиот лаптоп, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ќе ни биде мило да ви помогне да најдете точната ставка.Ние гарантираме 100% работи соодветна замена со исти или подобри спецификации или вашите пари назад! **Инсталација Совети** ве Молиме исклучете го вашиот лаптоп моќ и отстранете ја батеријата пред за инсталација за да се избегнат можните оштетувања на електрични компоненти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите