.

.

Koloa Surf Mens ol' Koloa Логото тешка категорија Маица во Рег Големи и Високи

Koloa Surf Mens ol' Koloa Логото тешка категорија Маица во Рег Големи и Високи

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.Koloa Surf Mens ol' Koloa Логото тешка категорија Маица.Ништо не удира оваа традиционална т-маица во удобноста, флексибилност и секојдневен стил. 6.1-унца, 100% мека откачи памук.Rib поврзана јака.Рамо до рамо назад вратот лента.Со гордост се печатени во НАС.Во Големини : Мали (35-37), Средна (38-40), Големи (41-43), X-Large (44-46), 2 X-Голем (47-49), 3 X-Голем (50-53), 4 X-Голем (54-57), 5 X-Голем (58-60), 6 X-Голем (61-63).Koloa Surf Mens ol' Koloa Логото тешка категорија Маица.Ништо не удира оваа традиционална т-маица во удобноста, флексибилност и секојдневен стил. 6.1-унца, 100% мека откачи памук.Rib поврзана јака.Рамо до рамо назад вратот лента.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите