.

.

SYHML-ПРОДАВНИЦА ЦПУ Струг Карбид Вртење Алатка Носителот 1pcs STFCR1010H09 STFCR1616H11 STFCR2020K16 Надворешни Вртење Алатка за Носител со 10PCS TCMT Карбид Вртење Вметнете Сечилото

SYHML-ПРОДАВНИЦА ЦПУ Струг Карбид Вртење Алатка Носителот 1pcs STFCR1010H09 STFCR1616H11 STFCR2020K16 Надворешни

мислење на клиентот:

DEN 1383.60
Достапност
Во достапна форма

Нерѓосувачки челик струг здодевни бар челик обработка струг алатка носителот поставено телото е мала и исклучителна, добро processability, едноставна инсталација и демонтажа.Оваа алатка вртење алатка со клуч е погодна за полу-завршна обработка.Вртење здодевни бар има висока цврстина и може да се користи за обработка на челик.Струг врти алатка може да се намали мелење на трошоците и подобрување на сечење ефикасност.Добро ниска температура влијание тежина, подобрување на површината сјај на сечење на парчиња.Подобрување сјај за сечење на парчиња површината.Добра цврстина и цврстина, долг животен век.Specification TCMT KT1505 : се Користи за обработка на челик делови.TCMT KT930 S : се Користи за обработка нерѓосувачки челик.TCMT H01 : се Користи за обработка на алуминиум и бакар делови.TCMT YZ6020 : Добра цврстина, што се користи за обработка на челик делови под 40 степени.Пакет Included No вметнете : постои само една алатка бар и клуч во пакет.Нема Машина линија : Постојат само 10 ножеви во комплет.Ако изберете и ножот и носител, ќе добиете 10pc ножеви, 1pc на носителот и клуч.Почитувани customers The проценува време на испорака за нашите производи е од 7 до 21 ден.Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, very Your задоволство ни прави последните сакате, јас ви посакувам среќен шопинг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите