.

.

Yoedge Рака на Рака Случај за Huawei P30 Лајт со Конвертибилна Стојат, Меки Силиконски Shockproof Браник Прилагодливи врвка за околу Рака Капакот на Држачот за Компатибилен со H

Yoedge Рака на Рака Случај за Huawei P30 Лајт со Конвертибилна Стојат, Меки Силиконски Shockproof Браник Прилагодливи

мислење на клиентот:

DEN 262.80
Достапност
Во достапна форма

✨Компатибилност✨ : Компатибилен со Huawei P30 Лајт 6.15 инч. ✨Креативен Дизајн✨ : Симпатична модели и падот-отпорни стигнале wristband на грбот. ✨Погодност✨ : На стигнале анти-падот рака на рака изградена-во потпирачот за оптимални hands-free гледање. ✨Зелена Материјал✨ : Користете мека TPU силикони, еколошки и издржливи. ✨Сигурна Заштита✨ : поставените рамка го штити екранот и камера.ЕП НАС е Посветена на Обезбедување на Вас со Висок Квалитет на Мобилен Телефон Додатоци Применлив Модел на Мобилен Телефон : Huawei P30 Лајт 6.15" Премиум Материјали : Користејќи мека TPU силикони, без мирис, нетоксичен, еколошки, кожата-пријателски и не се лизга Уникатен Дизајн : Засилен анти-падот рака на рака Не е лизгачки еластична лента на грбот, кои можат подобро да го држите телефонот и да се спречи тоа од паѓање кога ќе се работи, остварување и пешачење.На протегала рака може да се користи како стојат, што ќе ви овозможи да се постигне најдобар hands-free гледање ефект во секое време, насекаде Сеопфатна Заштита : Испакнати низ објективот на екранот, подобро да ја заштитите вашиот телефон на екранот и леќа од тоа да биде изгребани Прецизни Засечување : Прецизно сечење ви овозможува полесно да пристапите до камерата, копчиња и sockets User-Friendly : Мека телефон случај е полесно да се инсталира-отстранете Стап на wristband себе, без разлика дали ќе се користи на левата или десната страна, можете да се прилагоди на позицијата на wristband со себе Пакетот Вклучува : 1 BUC Мобилен Телефон Случај Подарок Идеја : Не се погодни само за самостојно користење, но исто така и како подарок за пријатели, роднини, девојки, девојки, жени, мажи, На Пример : Роденден, Денот на Вљубените, Девојките Ден, Божиќ, ноќта на Вештерките, Нова Година е Ден, Денот на Мајката, Таткото Ден, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите