.

.

2.0 мл Microcentrifuge Цевки, Сина, Boilproof, Полипропилен, Кутија од 500 Цевки/Модул

2.0 мл Microcentrifuge Цевки, Сина, Boilproof, Полипропилен, Кутија од 500 Цевки/Модул

мислење на клиентот:

DEN 512.40
Достапност
Во достапна форма

Уверение за слободни од RNase, DNase, ДНК & ПЦР инхибитори.Исто Така Endotoxin-Слободни.Autoclavable, Темп Опсег : -90ºC да 121ºC.Номинална да >20,000 x g.Graduations секој 100µl - полесно проценка на содржината!.Замрзнатото рамо пишување на површината.Нашите цевки функција на подобрување на лесно се отвори snap печат.Цевки со крајна врела заштита или за основните врела апликации се достапни.На ергономски дизајниран позитивни печат капа прави овие цевки полесно да се отвораат и затвораат од други цевки.Сите цевки функција матирано пишување површини на заедничката земјоделска политика и страна за тест отпорни на етикетирање.Graduations секој 100µl овозможи полесно проценка на цевка за содржината и посигурен роторот балансирање.Моделирани од појасни богородица полипропилен за неспоредлив сила и јасност.Уверение за слободни од RNase, DNase, ДНК & ПЦР инхибитори.Исто Така Endotoxin-Слободни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите