.

.

Aexit 2 Парчиња Црево Стеги Нерѓосувачки Челик 91mm-114mm Обрачот Прстен Прилагодливи Ratcheting Црево Стеги Црево Стеги

Aexit 2 Парчиња Црево Стеги Нерѓосувачки Челик 91mm-114mm Обрачот Прстен Прилагодливи Ratcheting Црево Стеги

мислење на клиентот:

DEN 1092.00
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Црево Стегач;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Одговара Црево Дијаметар : 91-114mm / 3.6" - 4.5";Бенд Димензии : Ширина : 12mm/ 0.5"Дебелина : 0.17 mm/ 0.07".Навој Дијаметар : 7mm / 0.27";Боја : Сребро на Ѕвонење.Тежина : 70g.Пакет Содржина : - 2 x Црево Стеги.Црвот се вози црево стегач, со 12mm ширина и 0.17 mm дебелина прилагодливи нерѓосувачки челик бенд.Продолжениот бенд лагер за заштита на цревото од оштетувања предизвикани од истиснување.Со дупчиња монтажа завртка, за лесна инсталација.Конекција сврзувачки елементи за вода, масло, хидраулични црева.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите