.

.

FAKEME Брзина Опрема Индикатор на Носителот 22-28.6 милиметри Алуминиумска Легура, Универзален Мотор Дел, Додатоци Стојат Заграда,Одговара за Јамаха за Ducati за Suzuki - Црна

FAKEME Брзина Опрема Индикатор на Носителот 22-28.6 милиметри Алуминиумска Легура, Универзален Мотор Дел, Додатоци

мислење на клиентот:

DEN 1120.80
Достапност
Во достапна форма

Универзално применливи за повеќето мотори со handlebar дијаметри кои се движат од 22 мм да 28.6 mm.Протезата е целосно изработени од цврст алуминиум, кои се трајни, отпорни на корозија и може да се користи за долго време.Овој мотоцикл брзина опрема екранот заградата е погодно за вас за да ја наместите брзината опрема на екранот.Лесно да се инсталира, нема потреба да ги менувате жици, инструкции за инсталација не се вклучени.Им овозможува на опрема индикатор да се инсталира на ниво на око, така што тие лесно можат да бидат видени.Опис : - Овој мотоцикл брзина опрема екранот заградата е погодно за вас за да ја наместите брзината опрема на екранот. - Им овозможува на опрема индикатор да се инсталира на ниво на око, така што тие лесно можат да бидат видени. - Заградата е целосно изработени од цврст алуминиум, кои се трајни, отпорни на корозија и може да се користи за долго време. - Универзално применливи за повеќето мотори со handlebar дијаметри кои се движат од 22 мм да 28.6 mm. - Лесно да се инсталира, нема потреба да ги менувате жици, инструкции за инсталација не се вклучени.Спецификација : - Материјал : Алуминиум Легура - Соодветен Индикатор за Димензии за Инсталација : 29x20x15mm/1.1x0.8x0.6inch Size Табела : 47x28mm/1.85x1.10inch Package Вклучува : 1 Парче Брзина Опрема Прикаже Индикатор Носителот Bracket Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Вашето задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите