.

.

1pcs Електрични Водоотпорен Моќ Led Светло Еден Мини Притисни Копче за Префрлање 12/16/19/22/25/30 мм Притисок Прекинувачи,Сини Led 16mm Рамна Глава,220V,Еден Сребро.

1pcs Електрични Водоотпорен Моќ Led Светло Еден Мини Притисни Копче за Префрлање 12/16/19/22/25/30 мм Притисок

мислење на клиентот:

DEN 116.88
Достапност
Во достапна форма

Направен од метал материјал,силни и издржливи.На високо-одделение изглед и убаво чувство на допир.Усвојување на гумени прстен и хексагонална орев фиксни,анти прашина и водоотпорен,кои го прават тоа одлична за употреба на отворено.Бакар сребро позлата терминали за добри проводници својства.Еден тип,притисни-за,ослободите-оф.Метал копчето главата трајни производи за долгогодишната притиснете.Кога прекинувачот е притиснат,LED светла и товарот е енергија.По прес-копче за враќање на оптоварување е де-полни со енергија и светлина е исклучено.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите