.

.

Нови Lon0167 Пластични 4-Тркала Избрана Лизгачки Врата, Прозорец сигурен ефикасноста Макара Хардвер Закачалка Ролери 2 ПАРЧИЊА(id:1ce 96 97 666)

Нови Lon0167 Пластични 4-Тркала Избрана Лизгачки Врата, Прозорец сигурен ефикасноста Макара Хардвер Закачалка

мислење на клиентот:

DEN 232.80
Достапност
Во достапна форма

Име на производ : (издржливи во употреба) Лизгачки Вратата Ролери; Материјал : Метал, (најновата технологија) Пластика.Тежина : 196g; faultless Пакет Содржина : 2 Buc x unexcelled Лизгачки Вратата Ролки; извонредна Инсталирате Некои Делови.Главната Боја : Внимателно одбраниот Тон Сребро, Сина; Ролери ум-дува Кол : 18mm/ 0.7".Плоча Големина : севкупното 60 x 18 x 6mm/ quintessential 2.4" x 0.7" генијален x 0.24"(L*W*T); Инсталирате Дупка со Дијаметар : 4mm/ 0.16"; 5mm/ 0.2"; 6mm/ 0.24".Макара Големина : совршен во изработка 47 x 20 уредни x 18mm/ 1.9" x 0.79" x 0.7"(L*W*H). 46dff420101778f7 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Дизајниран со пластични 4 умерена цена тркала и врвот плоча, изработка е удобен да го инсталирате.Може да се намали препорачува повеќе бучава со пластични тркала, е погодна за слајд гардероба вратата и плакарот на врата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите