.

.

5 Пак Сина Светлина Блокирање Читање Очила,Пролет Зглоб Компјутер Читателите за Жените и Мажите,Против УВ Зраци Филтер Nerd Наочари

5 Пак Сина Светлина Блокирање Читање Очила,Пролет Зглоб Компјутер Читателите за Жените и Мажите,Против УВ Зраци

мислење на клиентот:

DEN 334.80
Достапност
Во достапна форма

Пластична рамка.Пластични леќи.Не Поларизирана.Леќа ширина : 2.04 инчи. ♠имаат ист.BLUELIGHT ОЧИЛА - Bluelight блокатор да може ефективно да го попречи injurious blu-ray & UV400, погодна за луѓе кои работат на компјутер, таблет, видео игра, телефон или Телевизори за долго време. ♠имаат ист ♠имаат ист.ПОВЕЌЕ МИРЕН СОН - се отстрани грижи на око замор, заматен вид и главоболка, подобрување на спиење.Обезбедува сите-ден заштита за вас, додека ужива во вашиот дигитален пат. ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.УДОБНО НОСЕЊЕ - Моден лесни eyewear рамки се дизајнирани со флексибилни пролет шарки, на храмови може да понуди надворешни дифузија за 115°, ги собере сите лицето форма. ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.СМОЛА РАМКА, СЕКОЈДНЕВЕН ДИЗАЈН - Направени на светлината и флексибилни смола рамка материјал за издржливост и удобно долго време носи.Повик за дизајн на рамка ви држи во потрага професионални и стилски додека работат или играње видео игри. ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист ♠имаат ист.НЕ РИЗИК ДА се ОБИДЕ - VIDEBLA доаѓа со 30-дневниот гаранција за парите назад и 90-ден производство дефект гаранција, имате никаков ризик да се обидува.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме со задоволително решение.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите