.

.

X-DREE Црна Забавува Слоеви 6 x 1.5 V AA Батерии Батеријата Носителот Случај Кутија w Жица Води(Црна Забавува Слоеви 6 x 1.5 V AA Baterías Caja de la caja del soporte де ла batería w Кабли де alambre

X-DREE Црна Забавува Слоеви 6 x 1.5 V AA Батерии Батеријата Носителот Случај Кутија w Жица Води(Црна Забавува

мислење на клиентот:

DEN 1881.60
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Батеријата Случај;Материјал : Пластични, Метални.Големината на телото : x 5.6 4.5 x 2.9 cm/2.2" x 1.8" x 1.1"(L*W*H);Должина на Кабел( Секој ) : 15cm/5.9".Батерија Тип : 6 x 1.5 V AA;Боја : Black.Net Тежина : 16g(Peso Neto : 16g.Пакет Содржина : 1 x 1.5 V Батерија Случај Носителот(Contenido del paquete : 1 x 1.5 V portapilas де batería.Црна Забавува Слоеви 6 x 1.5 V AA Батерии Батеријата Носителот Случај Кутија w Жица Leads This батеријата кутија за носител со wire конектор, одговара за 6 x 1.5 V AA батерии.Со пролетта клип дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.Батеријата не е вклучена овде.1. Кога батеријата случај се работи, максимална моќност треба да биде помалку од 15 W, работната тековната треба да биде помалку од 2 A.2.Ве молиме обрнете внимание на вашата батерија топлина при користење на овој производ и не користете лошиот квалитет на батеријата.Опис на Spanish Black Забавува Слоеви 6 x 1.5 V AA Baterías Caja de la caja del soporte де ла batería w Кабли де alambre Nombre del producto : Caja de la batería; Материјал : plástico, metal Tamaño del cuerpo : x 5.6 4.5 x 2.9 cm / 2.2' 'x 1.8' "x 1.1' '(L * W * H); Longitud del кабел (cada una) : 15 cm / 5.9' 'Tipo де batería : 6 x 1.5 V AA; Боја : Negro Peso Neto : 16g Contenido del paquete : 1 x 1.5 V portapilas де batería.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите