.

.

Тајна Здравје Серија: Губење на Косата - Мелатонин се Зголеми Тајна на Аудио CD

Тајна Здравје Серија: Губење на Косата - Мелатонин се Зголеми Тајна на Аудио CD

мислење на клиентот:

DEN 359.28
Достапност
Во достапна форма

Стоп оди ќелав со зголемување на вашата природни нивоа на мелатонинот одговорен за раст на косата.Нашата тајна на ЦД ќе го стимулира вашиот ум да се задржи вашата мелатонин клетки се активни.Вие нема да си ќелав, и balding процес може да се укине.Генерира повторно растење на косата природно, без скапи производи или опасни операција!.Пораки на овој албум : Мојата коса е здрава / имам целосна главата на здрава коса / Мојата коса е враќање / Мојата коса е во пораст / Мојата коса расте подолго секој ден / Мојата коса е се добива посилни / My косата станува погуста / Мојата коса клетки се активни / јас сум производство на мелатонин / јас сум креирање на повеќе мелатонин постојано / имам голема количина на природни мелатонин / Мојата коса е враќање природно / Мојата коса е враќањето во топ состојба / Мојата коса е здрава и силна / Јас сакам мојата коса Сите наши тајна Цд-а се произведени од високо-квалитет на мало спецификации : тие изгледаат и се чувствуваат како било CD што ќе најдете во продавница.Тие вклучуваат печатени дискови, полна боја случај инсерти и маски, а се запечатени со cellophane над-заврши.Секој албум содржи 3x 10 минута песни.На тајна пораки се на аудио фреквентни нечујни за човечкото уво - ова значи дека не ќе слушне било гласови или водени хипноза - сите што ќе го слушнете е нашата релаксирачки океанот / природа звуци.На тајна пораки во позадина, тие се оди директно да и се обработуваат од страна на вашиот несвесниот ум, па нема дополнителен напор е потребен на вашата страна додека го слушате.+ БЕСПЛАТНИ БОНУС песна!Ние исто така ви даде 4 тајна патеката која е целосно тивок што содржат повикување тајна пораки од првите 3 песни.Можете да ја слушнете оваа песна насекаде, во секое време за максимална изложеност.Можете да ја слушате нашата албум или преку слушалки или звучници, или начинот на кој ќе добиваат бенефиции.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите