.

.

Глас да Звучи Рекорд Чип Звук Модул Глас Поздрав Модул 4mins Модул за DIY Аудио Картички за Божиќ Картички Копчето Батеријата Говорникот, Подарок Кутии со Микрофон(Цик?

Глас да Звучи Рекорд Чип Звук Модул Глас Поздрав Модул 4mins Модул за DIY Аудио Картички за Божиќ Картички Копчето

мислење на клиентот:

DEN 1351.20
Достапност
Во достапна форма

Одлично за Божиќ картички, подарок кутии, кутии за накит, ракотворби, детски играчки и сл. 3 AAA батерија за напојување, 8Ω 0.25 W еколошки говорник, звукот е доволно голем.Овој модул е заварени со микрофон, клуч, на говорникот и батеријата, итн., и може да се користи по приемот на производот, кој е многу удобен.Приспособливи за да снимате музика или она што сакам да го кажам за до 4 минути.Функција : светло смисла да се активира на копче и пуштете музика.Карактеристики : 1. Приспособливи за да снимате музика или она што сакам да го кажам за до 4 минути.2. Функција : светло смисла да се активира на копче и пуштете музика.3. 3 AAA батерија за напојување, 8Ω 0.25 W еколошки говорник, звукот е доволно голем.4. Овој модул е заварени со микрофон, клуч, на говорникот и батеријата, итн., и може да се користи по приемот на производот, кој е многу удобен.5. Одлично за Божиќ картички, подарок кутии, кутии за накит, ракотворби, детски играчки и сл.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Recording време : 4 minutes Working напон : 3 копчето батерии 3.0 V-4.5 V (Батериите се вклучени)Ќе може да го повтори снимањето, секоја снимањето ќе го замени последните recording Board големина (L*W*H) : 46 * 27 * 10мм/1.8 * 1.1 * 0.4 in Speaker Дијаметар : Прибл. 40mm/1.6 in Speaker Дебелина : Прибл. 5mm/0.2 in Key Кабел Должина : Околу. 5cm/2in Optional Режим на Play : Една Игра, Јамка Play Package Листа : 1 * Поздрав Картичка Module Recording и на Репродукцијата на Работа : 1. Притиснете на копчето за снимање, да го чуе ДИ звук и отпуштете го копчето за снимање, тогаш се зборува на растојание од 5-10 cm од микрофон за да започнете со снимање.2. Притиснете го копчето за снимање повторно, и го слушате капка звук копчето за ослободување, за да покаже дека снимањето е завршено.3. Потоа, притиснете на копчето play повторно да се игра во моментов го снимаат звук.Притиснете го копчето повторно за време на плејбекот за да го стопирате звукот.Answer : ___________________________ Note : копче со црвена жица е снимање копче и копчето со црна жица е игра за скролување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите