.

.

HERORANGE SSD М. 2 2280 SATA III 6Gbps SSD Цврста Состојба Диск Внатрешни Тенок Хард Диск HDD Високи Перформанси 500Mbps Брзина за Лаптоп

HERORANGE SSD М. 2 2280 SATA III 6Gbps SSD Цврста Состојба Диск Внатрешни Тенок Хард Диск HDD Високи Перформанси

мислење на клиентот:

DEN 1228.80
Достапност
Во достапна форма

Премиум материјал со висок одговор динамичен топлина дисипација techology, ниска потрошувачка на енергија и стабилни перформанси.Заштитени со шифрирање на податоци е безбеден и сигурен.Тивко работи, нула бучава.Компатибилен со КОМПЈУТЕР, Сите во Еден КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Сервер, Пос Машина, итн.Обезбедување на квалитет, можете да не контактирате во било кое време ако имате било какви прашања, ние ќе ви помогнат да се реши тоа во прв пат. 100% сосема нов и висок квалитет Премиум материјал со висок одговор динамичен топлина дисипација techology, ниска потрошувачка на енергија и стабилни перформанси.Заштитени со шифрирање на податоци е безбеден и сигурен.Тивко работи, нула бучава.Компатибилен со КОМПЈУТЕР, Сите во Еден КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Сервер, Пос Машина, итн.Солидна Хард Диск само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!Карактеристики : Материјал : ABS Модел : М. 2 SATA Интерфејс : М. 2 2280 Максимална последователни читање : 500 Mbps Максимална последователни пишува : 500 Mbps Флеш мемориска архитектура : TLC три-слој Големина на единица : прибл.8x2.2x0.02cm/3.14x0.86x0.01in е Применливо : Лаптоп Капацитет : 120 GB/128 GB/1 TB/240 GB/256 GB/2 TB/480 GB/512 GB/960 GB(Опционално).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите