.

.

2 ПАРЧИЊА Штала Вратата Затка за Лизгачки Штала Вратата на Станот Песна, Изолација и Заостануваат Завртки,Совршена Замена Лизгачки Штала Вратата Хардверски Додато

2 ПАРЧИЊА Штала Вратата Затка за Лизгачки Штала Вратата на Станот Песна, Изолација и Заостануваат Завртки,Совршена

мислење на клиентот:

DEN 256.56
Достапност
Во достапна форма

【Материјал】Висок Квалитет Солидна Леано Железо.Површина : Прав Обложени Црна.Дизајн : Стандард Roung Дупка Дизајн. 【Димензии】Spacer Должина : 1.38", Spacer Надворешниот Дијаметар : 1.18" и 0.79", Spacer Внатрешен Дијаметар : 0.39".Завртка Должина : 3.75".На spacer појавување со 3.75"L заостануваат болт, може да се направи на завртката оди длабоко во ѕид и имаат силна носивоста. 【Апликација】На spacer се користи за да се поврзете на патеката и на ѕид.Планината железничката да ѕидот безбедно и да го оставите доволно простор меѓу ѕидот и песна.Со железнички изолација и завртки, железнички ќе го прикачите безбедно да го studs или насловот на одборот, за поддршка до 330lb вратата тежина.Погоден за врати дебелина 1.37"-1.77". 【Квалитет】Сите производи се тестирани и проверени строго пред да биде пуштен на пазарот.Помина отворањето и затворањето тест за над 120,000 пати.Совршен за лизгачки штала вратата хардвер песна замена додатоци.Внимание : САМО 2 парчиња изолација&заостануваат завртки се за продажба.Песната не е вклучена. 【Ветување】Дали да се купи или не, дали пред-продажба и по-продажба, нашата компанија се обезбеди 24-часовна онлајн услуга, па како да се реши клиенти грижи зад себе. 【Објектот ќе пристигне оштетени/ Исчезнати делови примени】Ако погоре проблем се јавува, ве молиме ни e-mail преку веднаш.Нашата Служба за корисници Тим ќе решиме прашањето и да се обезбеди задоволување на решение за тоа.Лизгачки Штала Вратата Изолација на Рамни Песна Ролинг Ролери Собранија Поврзување на Уредот Челик Конектор Прилагодливи Spacer со Завртки (2 ПАРЧИЊА Штала Вратата Изолација и Заостануваат Завртки).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите