.

.

Стилот на Увид 3Pack Најдобри Сина Светлина Блокирање на Игри на Компјутер Очила, Анти напрегање на очите Очила, Не Рецепт Компјутер Читање Очила, Унисекс/Жени/Мажи/Ти

Стилот на Увид 3Pack Најдобри Сина Светлина Блокирање на Игри на Компјутер Очила, Анти напрегање на очите Очила,

мислење на клиентот:

DEN 334.56
Достапност
Во достапна форма

ЗАШТИТА ЗА ВАШИТЕ ОЧИ - го Намалува замор на очите и штетни blue-ray UV400 изложености кои може да бидат резултат на долго гледање на компјутерски екрани или игри монитори.Помогне да се намали око замор, главоболки, суво око, и на крајот ја штити вашата визија.ИЗДРЖЛИВИ РАМКА МАТЕРИЈАЛ - Очила се исклучително издржлив и се направени од TR90 материјал што го прави целокупната тежина на очила светлина.Очилата се исто така флексибилен и соодветен за долгорочно носи, без повреда на вашето уво.ТРАНСПАРЕНТЕН ЛЕЌА - не-затемнети поликарбонат HD објектив нуди јасни очи за гледање, а минимизирање на изложеноста на штетните УВ зраци.Тие се исто така обложени со мулти-слој сина филтер слој, кој го намалува отсјај во ден и во ноќ и анти-рефлективен.Исто така, можете да го замените леќа во чаши со рецепт леќа.ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИЈА - Леќа ширина : 56 mm (2.20 инчи), Леќа висина : 51 мм (2.01 инчи), Храмот должина : 145mm (5.71 инчи), Носот мост : 22 mm (0.79 инчи).ГРИЖЕТЕ се - БЕСПЛАТНА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Корисниците може да се чувствуваат сигурни дека ќе добиете 100% од своите пари гаранција за враќање во случај тие се скршени.Ние сакате да бидете задоволни и ќе го замени нив колку што е потребно ако постојат проблеми со очила.Мисијата на нашата компанија во секое време треба да има прашања или проблеми.Нашите очила не само стилски, но исто така нудат максимална заштита на очите дали сте игри или работат во предниот дел на вашиот компјутер.Тие се, исто така, издржливи со транспарентни рамки.Нашите очила се направени за жени, мажи и тинејџерите!.Секој сет на три од нашите очила доаѓа со три пошта за да ги заштитите вашите очила.На пошта се мие и со drawstring да ја заштитите вашата заштитна eyewear.Стилот на Увид 3 Pack Најдобри Сина Светлина Блокатор Игри Компјутерски Очила, Анти напрегање на очите Очила, Не Рецепт Компјутер Читање Очила, Унисекс/Жени/Мажи/Тинејџери.Рамките овозможи максимална удобност на вашето лице.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите