.

.

2in1 9.5 cm Мида Клип Фармацевт Рачни Хартија Брзо со 100 Нерѓосувачки Челик Метал Рефил Клипови Дома Март Пластични Рефил Клипови Рачни Студент Хартија Clipper за на Училиш

2in1 9.5 cm Мида Клип Фармацевт Рачни Хартија Брзо со 100 Нерѓосувачки Челик Метал Рефил Клипови Дома Март Пластични

мислење на клиентот:

DEN 182.16
Достапност
Во достапна форма

Материјал : пластични + метал (боја по случаен избор).Клипови може да биде постојано применува, се отстранува и се користи.Се користи за да поврзе сите видови на документи, извештаи, презентации, задачи, итн.Едноставен и лесен, идеален за безбедно ракување и управување на важни документи.Совршен за користење во канцеларија, дома или на училиште.Пакет Содржина : 1 пакет на clamshell клип точење, 100 пакети од метал клипови.Материјал : пластични + метал (боја по случаен избор).Клипови може да биде постојано применува, се отстранува и се користи.Се користи за да поврзе сите видови на документи, извештаи, презентации, задачи, итн.Едноставен и лесен, идеален за безбедно ракување и управување на важни документи.Совршен за користење во канцеларија, дома или на училиште.Клипот Точење е лесен-за-користење отстранете ја и повторно да се користат алтернативни да paperclips и staples.Не ќе дојде лабава, удар дупки во хартиена или оштетување на хартија.Материјал : пластични + метал (боја по случаен избор)Клипови може да биде постојано применува, се отстранува и се користи.Се користи за да поврзе сите видови на документи, извештаи, презентации, задачи, итн.Едноставен и лесен, идеален за безбедно ракување и управување на важни документи.Совршен за користење во канцеларија, дома или на училиште.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите