.

.

Otawa Печатење на Хартија во Ролни за Bluetooth Контролира Термички Печатач Мали И Преносливо

Otawa Печатење на Хартија во Ролни за Bluetooth Контролира Термички Печатач Мали И Преносливо

мислење на клиентот:

DEN 110.40
Достапност
Во достапна форма

1 ролни на 57mm X30mm термичка хартија.Висок квалитет на хартија обезбедува јасна и јасни слики.Секоја хартија се тркалаат има предупредувачки сигнал на крајот.Содржи : 1x печатење на хартија.Ние сме одговорни за нашиот производ квалитетот и услуги на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите