.

.

Оливер 5911-7034 20Br In #Dk-83 4Prong Knob, 1/4

Оливер 5911-7034 20Br In Dk-83 4Prong Knob, 1/4

мислење на клиентот:

DEN 379.92
Достапност
Во достапна форма

Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Пакет Количина : 1. Земја на Потекло : сад.Вистински ОЕМ замена дел.Оливер 5911-7034 20 Br In #Dk-83 4 Prong Knob, 1/4" Вистински ОЕМ замена дел Оливер Производи обезбедува пекарница опрема, вклучувајќи; леб slicers, bagel и пунџа slicers, врзување машини, тесто опрема, и печки Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите