.

.

Бесплатни Стои Чевли Полици Промена Чевли Клупата Чевли Клупата Складирање на Изметот Може да седат, Чиста Цврсто Дрво (Големина : 802949cm)

Бесплатни Стои Чевли Полици Промена Чевли Клупата Чевли Клупата Складирање на Изметот Може да седат, Чиста Цврсто

мислење на клиентот:

DEN 1627.20
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од висок квалитет на цврсто дрво материјал, на површината се третира со финост, трајни и модерен.Удобен за седење и одмор висина.Разноврсна : Две-приказна полиците и гардероби со cushioned места се комбинираат удобноста на чување и чевли промени.Дише лен перница, висока еластичност сунѓер, удобно, кој се одвојува и се перат.Простор за складирање : складирање кутија е идеален за чување на чевли полски, четки, крпи, чорапи, копчиња и други дребулии.Лесен за користење : Во прилог на менување на чевли и столици, тоа исто така може да се користи како облекување маса, разновиден и практични.Име : Цврсто дрво чевли bench Material : bamboo Model : hjf Style : European Size : 60*29*49cm, 70*29*49cm, 80*29*49cm 90*29*49cm Furniture структура : рамка structure Whether собрание : assembly Applicable објект : возрасни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите