.

.

Аура Cacia Средновековниот Микс од Суштинско значење Нафта Мешавина | 0.5 fl. оз.

Аура Cacia Средновековниот Микс од Суштинско значење Нафта Мешавина | 0.5 fl. оз.

мислење на клиентот:

DEN 213.12
Достапност
Во достапна форма

Придобивки : Освежување.Без Синтетички Мириси, Бои, или Стабилизатори.Не Тестирање Врз Животни. 100% Чиста Етерични Масла.Paraben Слободни.Зачинета, слатка и цветни ноти се комбинираат убаво во овој комплекс мирисна комбинација.Directions Dilute правилно.Ве молиме имајте предвид дека Аура Cacia минува низ етикета ажурирање.За многу кратко време постои шанса на вашите производи ќе пристигне во постари пакет наместо на нов пакет како што е прикажано на листата.Ние ве уверам тоа е исто голема формула!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите