.

.

Двојно Заштитените Длабоко Ритам Лежишта 8/10/12/15/17/20mm Цинк Легура Дијаметар Создаден Имајќи Перница Блок Страната KFL08 KFL000 KFL001 KFL002 KFL003 KFL004 KFL005 KFL007 (Внатрешен Дијамета?

Двојно Заштитените Длабоко Ритам Лежишта 8/10/12/15/17/20mm Цинк Легура Дијаметар Создаден Имајќи Перница Блок

мислење на клиентот:

DEN 583.20
Достапност
Во достапна форма

Лого има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на вратило.Ова Лого е само-порамнувања, перница блок ознака, можете да ја прилагодите или замени имајќи лесно.Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи е широко се користи во разни на машини, особено во храна машина.Игли валчести имајќи има униформа цврстина, ниско ниво на триење, ниско ниво на бучава, се забрза работата и ефикасноста на производството.Опис : 8/10/12/15/17/20/25/30 mm Понесе Дијаметар Цинк Легура Перница Блок Страната Имајќи KFL Series Specification : Материјал : Цинк Легура Количина : 1 PC Модел KFL08 KFL000 KFL001 KFL002 KFL003 Големина 8мм 10мм 12mm 15mm 17mm Карактеристики : Со лого има широк внатрешен прстен со две поставен завртки за прикачување на вратило. - Ова Лого е само-порамнувања, перница блок ознака, можете да ја прилагодите или замени имајќи лесно. Перница Блок Имајќи Страната Блок Имајќи е широко се користи во разни на машини, особено во храна машина.Пакет се вклучени : 1 x Перница Блок Bearing Manufactured од хром челик цврсти и издржливи.

Клучни карактеристики

Material:
Zinc Alloy
Quantity:
1PC
Model :
KFL08 :
KFL000 :
KFL001 :
KFL002 :
KFL003 :
Features:
--The bearing has a wide inner ring with two set screws for attaching to the shaft. :
--This Bearing is a self-aligning, pillow block bearing, you can adjust or replace the bearing easily. :
--Pillow Block Bearing Flange Block Bearing is widely used in various of machinery, especially in food machine. :
Package included:
1 x Pillow Block Bearing :
Manufactured by chrome steel sturdy and durable. :

Им се допаѓа и на купувачите