.

.

Permatex 16067 Bullseye Шофершајбната Поправка Комплет, .025 оз. Шприц, .025 Унца Шприц , Бела

Permatex 16067 Bullseye Шофершајбната Поправка Комплет, .025 оз. Шприц, .025 Унца Шприц , Бела

мислење на клиентот:

DEN 274.08
Достапност
Во достапна форма

Една компонента шофершајбната поправка систем дизајниран за леснотијата на користење.Може да се користи за да се направи воздух-тесни поправки на bullseye штета до 1 1/4" во дијаметар на повеќето ламинат шофершајбната стакло.Не бара мешање или греење; лекови од природни сончева светлина.Прави практично невидливи јасно поправка.Предложи Апликации : Bullseye штета до 1 1/4" за повеќето ламинат шофершајбната стакло.Големина : .025 Унца Шприц.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите