.

.

Дијамант Сликарство Комплет, JUSTDOLIFE DIY Змеј Декоративни Дијамант Уметнички Занает Ознака Одлуки за Полнење за Деца Партија DIY Услуги

Дијамант Сликарство Комплет, JUSTDOLIFE DIY Змеј Декоративни Дијамант Уметнички Занает Ознака Одлуки за Полнење

мислење на клиентот:

DEN 189.36
Достапност
Во достапна форма

Големина : L*W : 21*6cm(8.27*2.36 во).Како подарок : исто така, може да биде одличен подарок за вашите деца, пријатели или семејства.Материјал : Направен од смола кристал материјал, добри и квалитетни и издржливи.DIY : Дијамант сликарство комплет може да се подобри деца рацете на способност, координација, како и подобрување на перцепцијата на бојата и формата.Употреба : Одличен за да DIY свој везови како книга маркер, убава и практична за користење.Боја : Multicolor Material : Смола rhinestone Size : L*W : 21*6cm(8.27*2.36 во)Пакетот Вклучува : 1 x DIY ознака kit Note : - ве Молиме погледнете на мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including1 x DIY ознака за полнење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите