.

.

Делта 79635-PC Windemere Бања Хардвер Додаток Облека Крпа Кука, Полиран Хром

Делта 79635-PC Windemere Бања Хардвер Додаток Облека Крпа Кука, Полиран Хром

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Производот е лесен за употреба.Производот е многу издржлив и да се справи.Производот е произведен во Кина.Производот е лесен за употреба.Производот е многу издржлив и да се справи.Производот е произведен во кина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите