.

.

Flybath Крпа Кука SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Грб Облека Куки за Бесење Бања Кујнски Ѕид Монтирани, Мат Црно - Pack 2

Flybath Крпа Кука SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик Туш Грб Облека Куки за Бесење Бања Кујнски Ѕид Монтирани,

мислење на клиентот:

DEN 287.52
Достапност
Во достапна форма

【МАТЕРИЈАЛ】 : Избирање на висок квалитет на SUS 304 од не ' рѓосувачки челик, површината мазна ниво исклучени, обезбедување на квалитет и долговечност.Мат Црна Заврши, анти-корозија & рѓа, се спротивстави на дневни гребнатини, обезбедување на издржливост и стабилност. 【СТИЛ】 : крпа кука е Цврсти и издржливи, со доволно тежина носивоста.Модерен и Стилски Изглед Со Сокриени Завртки Дизајн се Вклопува Добро Во Различни Стилови. 2 Пакет Повеќе Прифатлива. 【ГОЛЕМИНА】 : 6.5 х 5.8 x 5.5 cm / 2.56 x 2.28 x 2.17 инчи(Види Димензија Цртање за детали.) , 64 g / 2.26 оз. 【 ШИРОКО прифатен 】 : Можете да висат облека, бања крпи, партали и сите други работи во бања, спална соба, кујна, канцеларија, дом, хотел итн. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】:Сите Тела и Фитинзи Вклучен, можете да го инсталирате овој квалитет на производот успешно. [ Ако шраф за монтирање пак не е пронајдена во пакетот, ве молиме контактирајте со нас веднаш повторно да ја прати.].Пластична фолија за заштита.Тетрапак Пакување.Користете чекан да им помогнам на пластични проширување цевка во дупка.Заостри нерѓосувачки челик завртки со шрафцигер и да ја поправите на заптивка.Место на производот база во заптивка postion.Завртка база postion со клуч на распределба.Производ:Крпа Кука ✘ 2. Материјал: SUS 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Боја / Finsh:Мат Црна Боја.Големина (Еден): 6.5 х 5.8 x 5.5 cm / 2.56 x 2.28 x 2.17 инчи.Тежина (Еден):64 g / 2.26 оз.Стил:Современата.Инсталација Метод:Завртка Планината.ЧЕКОР 1. Направи позиција на дупка во ѕидот.Употреба на M6 малку да стиска дупки во означената позиција.Забелешка:a.Овој производ треба да се инсталира на дрво или цемент ѕид , ако е инсталиран на друг ѕид , функцијата на производот ќе биде нарушена.б.Пред дупчење, проверете дали има моќ кабел, комуникација кабел или цевка за вода во ѕидот со електронски детектор.ЧЕКОР 2. Користете чекан да им помогнам на пластични проширување цевка во дупка.ЧЕКОР 3. Заостри нерѓосувачки челик завртки со шрафцигер и да ја поправите на заптивка.ЧЕКОР 4. Место на производот база во заптивка postion.Завртка база postion со клуч на распределба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите