.

.

Универзална Одговара Pipeless Магнетни Џет Главата Мотор за LURACO Млазен Мотор спа Педикир Стол Дел Магнетни главата BF-004 Педикир спа Кади

Универзална Одговара Pipeless Магнетни Џет Главата Мотор за LURACO Млазен Мотор спа Педикир Стол Дел Магнетни

мислење на клиентот:

DEN 1161.36
Достапност
Во достапна форма

Се применуваат за спа Педикир стол дел магнетни главата користи магнетно спојка технологија .Нема вратило печат, никогаш нема да излегуваат во јавноста, се грижи слободни.Pipeless масажа пумпа.Pipeless Магнетни Моторни Џет Глава може да биде опремена со сите Luraco магнетни Мотор.Производ Големина : 3 3/8"" Дијаметар Назад Глава X 3 1/8"" Дијаметар На Предниот Дел На Главата. ◕‿◕ ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА : 100% пари гаранција за враќање - Ако поради било која причина, ќе одлучи дека не се задоволни, можете да барате замена или целосна наплата, без прашања!Ако имате било какви проблеми ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со влезете во вашиот Купувачот Сметка > Кликнете Вашата Сметка > вашата нарачка > Најдете вашата цел и кликнете Контактирајте со Продавачот ние ќе ви одговориме во еден работен ден.Опис на производот.СПА ПЕДИКИР СТОЛ ДЕЛ МАГНЕТНИ ГЛАВАТА ЗА LURACO МЛАЗЕН МОТОР ДИМЕНЗИЈА : 3 3/8" ДИЈАМЕТАР НАЗАД ГЛАВА X 3 1/8" ДИЈАМЕТАР НА ПРЕДНИОТ ДЕЛ НА ГЛАВАТА.Како да го користите : Автоматско ИСКЛУЧУВАЊЕ за заштита на системот кога нивото на водата е низок или магнет џет глава не е спроведен силни и издржливи со "Не Заплисне' Дизајн Систем е супер лесно да се инсталира, нема handyman потребни Прави чистење, лесно и долготрајни Лесно да се претворат старите џет систем за да се магнет џет систем во минути одговара на повеќето педикир столчиња во пазарот Мерки на претпазливост. 1. Кога магнетна индукција пумпа е почеток, тоа ќе се открие, ако не е доволно вода во рок од 15 секунди.Ако нема доволно вода откриен во рок од 15 секунди, тоа автоматски ќе престане.Ако сакате да ја започнете по прекинот, мора да се отсечени на власт повторно, и тогаш тоа може да започне. 2. Ако мислите дека производот не работат, проверете дали пумпа е погрешна. 3. Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте ме.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите