.

.

Бесплатни Стои Чевли Полици Промена Чевли Клупата Носи Чевли Клупата Складирање на Изметот Складирање на Изметот, Чиста Цврсто Дрво (Големина : 6229.549.5 см)

Бесплатни Стои Чевли Полици Промена Чевли Клупата Носи Чевли Клупата Складирање на Изметот Складирање на Изметот,

мислење на клиентот:

DEN 5316.24
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од висок квалитет на цврсто дрво материјал, на површината се третира со финост, трајни и модерен.Удобен за седење и одмор висина.Разноврсна : Две-приказна полиците и складирање прегради со поместена седишта кои се комбинираат удобноста на чување и чевли промени.Дише лен перница, висока еластичност сунѓер, удобно, кој се одвојува и се перат.Простор за складирање : складирање кутија е идеален за чување на чевли полски, четки, крпи, чорапи, копчиња и други дребулии.Лесен за користење : Во прилог на менување на чевли и столици, тоа исто така може да се користи како облекување маса, разновиден и практични.Големина на : 62*29.5*49.5 cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите