.

.

MOUNTAINTOP Работи Ранец Хидратација Пакет за Пешачење возење Велосипед Качување Женска & Мажите - со Повеќе Складирање Оддел

MOUNTAINTOP Работи Ранец Хидратација Пакет за Пешачење возење Велосипед Качување Женска & Мажите - со Повеќе

мислење на клиентот:

DEN 671.76
Достапност
Во достапна форма

ХИДРАТАЦИЈА СИСТЕМ КОМПАТИБИЛЕН - едноставен пристап преграда на назад за да го задржи сте хидриран во текот на целиот ден.И цевка за систем за управување ви овозможува да пијат на потег .Погоден за 1,5 литри хидратација на мочниот меур. (Хидратација мочниот меур не се вклучени).ИМАЈЌИ СИСТЕМ - Поместена и дише мрежа задниот панел и рамо ремени понуда cushioned удобноста, додека, исто така, промовира циркулацијата на воздух заедно со вашите грбот и рамениците.Задржи твојот грб и рамења кул и удобно.STERNUM РАКА - Биланс на вашиот рамо ремени и прилагоди за совршено се вклопуваат.YKK Патент се отвораат и затвораат без проблеми со секој се повлече.ПРИЛАГОДЛИВИ ХИП ПОЈАС - На zippered џебовите на секоја страна на хип појас овозможи брз и лесен пристап до помали предмети, како телефон, моќ барови, мапа,GPS.РАЗНОВРСНА - Ултра-лесни Работи Ранец.Совршена за Трчање, Велосипедизам, Раса, Качување, Велосипедизам, Одење, Џогирање, Canoeing, Пешачење и многу повеќе.Хидратација Ранец Карактеристики : 1.Рефлексивни детали за подобрување на ноќното видливост 2.Алатка прилог мека latching јамка има selfie стап, tripod или други алатки. 3.S-форма рамо ремени дизајн со висока еластичност пена, соочи се. 4.Екстра еластична лента е наменета да го задржи ремени безбедна и го спречува лабава ремени виси од пакет. 5.Лесен пристап преграда на назад за да го задржи сте хидриран во текот на целиот ден.Совршен за велосипедизам, раса, кампување, качување, велосипедизам, одење, џогирање, canoeing, трчање, планинарење, патување и др.Капацитет : Главни патент оддел Хидратација систем компатибилен со посебен мочниот меур ракав.Погоден за 2 Литри хидратација на мочниот меур или други предмети. (Хидратација мочниот меур не се вклучени).Mesh Џеб мрежа џеб може да се сместат на вашиот паметен телефон или други предмети.Мали Zippered Пред Џеб На zippered џеб на предната страна може да ги зачувате вашите bracer, ткиво или други помали ставки.Страна Мрежа Џебови Страна мрежа џебови да се одржи закуски или моќ бар.Рамо, рака Џеб На zippered џеб и решетката џеб може да ги зачувате вашите ткиво, bracer или други помали ставки.Производ Параметри Материјал : Ултра-лесни Полиестер.YKK Патентите Објект Тежина : 14.6 оз (0.415 kg) Бои : Црна,Сина,Сива,Портокалова Производ Димензии : 16.1 (H) x 8.1 (L) x 2.4 (W) инчи (41 x 20.5 x 6 см) Вода мочниот Меур Забелешки : - со Додавање на вода помеѓу 20℃ 50℃, без сок, вино или млеко. - Хидратација мочниот Меур не може да се одржи сок,млеко,безалкохолни пијалоци,алкохолни пијалоци, итн. - Ве молиме да се впие мочниот меур за еден час во топла солена вода околу 30-40 степен целзиусови степени и потоа се чисти пред да го користите.(Сол концентрација треба да се контролира во околу 7%.) Пакет 1*Mountaintop Хидратација Ранец.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите