.

.

Симпатична Мини Шарени Маскирање Лента Постави Колаче Овошје Животни Ѕвезда Времето Washi Хартија Декоративна Лента DIY Етикета за Scrapbooking Албум Journaling Уметнички Занае

Симпатична Мини Шарени Маскирање Лента Постави Колаче Овошје Животни Ѕвезда Времето Washi Хартија Декоративна

мислење на клиентот:

DEN 287.28
Достапност
Во достапна форма

ВИСОК КВАЛИТЕТ на ЛЕНТА - Направен од висок квалитет на washi хартија со лепило дека стапови и да хартија и занает проектите, ленти се tearable Тоа ќе ви донесе или деца многу забава и среќни моменти заедно со ентузијазам и имагинација.Совршен избор за Денот на Мајката, Таткото е Ден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, Партии.СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА CREATIVES - Со убав гроздобер инспириран изгледаат и се чувствуваат, овие ретро washi ленти се совршен прилог на вашите лични предмети, што го прави прекрасен подарок за списанието љубовници, лукав пријателите, студентите, годишнина, роденден и празниците, итн.МУЛТИ-USE - Ова пакет на washi маскирање лента е совршен за planners, scrapbooks, календари, куршум весник, библијата journaling, ѓубре весник, - карта во донесувањето одлуки, подарок завиткување, embellishing ви благодариме картички, фото рамки, училишни проекти, канцелариски материјал, компјутерски кабли, мобилен телефон случаи, биро додатоци, дом, канцеларија или свадба оркестарот и сè друго во вашиот креативен ум може да го замисли.БЕЗ ПОВТОРУВАЊЕ МОДЕЛИ - модел на washi лента е ист како на сликата. (НЕ се случајни шема, БЕЗ повторување на обрасци).Идеален washi лента, washy лента, washytape, куршум весник washi лента, washy лента пакети за scrapbooking, списанија, planners, DIY оркестарот.Боја : 3 ролни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите