.

.

Рев-На-Полица 563-32CR 563 Серија Кабинет Вратата Монтирани Крпа Носителот

Рев-На-Полица 563-32CR 563 Серија Кабинет Вратата Монтирани Крпа Носителот

мислење на клиентот:

DEN 161.76
Достапност
Во достапна форма

Продавница јадење крпи, каде што им треба.Право под кујнски мијалник.На 563-32 Крпа Држачот е изработен од жица и fastens да било кабинет вратата држи до три јадење крпи.Карактеристики : Вклучува : 1 крпа носителот и монтажа хардвер Месеци во внатрешноста на кабинет вратата држи до 3 крпи Тешки мерач насликани метална жица изградба Ограничен доживотна гаранција Спецификации : Длабочина : 3-1/2" Height : 6-1/2" Ширина : 12-3/4".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите