.

.

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Gunsmoke Опашка Светлина ги Опфаќа за Jeep Wrangler Л LED (18-)

Lamin-x Обичај се Вклопуваат Gunsmoke Опашка Светлина ги Опфаќа за Jeep Wrangler Л LED (18-)

мислење на клиентот:

DEN 958.80
Достапност
Во достапна форма

Медиум багра за вашиот опашка светла.На потемни и повеќе храбар багра дека нашата Багра филм.Штити од карпа штета, песок-експлозија, или облачност.Комплет вклучува филм за двете страни на вашето возило и DIY инструкции за инсталација.Произведено во САД, 5-годишна гаранција, индустрија-водечки производ.Боја : Gunsmoke.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите