.

.

Hyaluronate-Биотин, MW 50kDa (10mg)

Hyaluronate-Биотин, MW 50kDa (10mg)

мислење на клиентот:

DEN 552.00
Достапност
Во достапна форма

Хијалуронска Киселина е означен со биотин.Чистота : >95% lyophilized во прав.Степенот на замена : 1 mol % супституција и најмалку еден биотин молекула по ХА полимер.Литература : 1) Biotinylated хијалуронска киселина : нова алатка за љубопитство hyaluronate-рецептор интеракции.Bioconjug Хемија., 1994, 5(4) : 370-2.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите