.

.

Гимнастика Душеци GUORRUI Вежба Душеци Боречки Вештини Душеци Салата СТП Водоотпорен Дете Игра Рампа Свитлива Мек Сунѓер, 2 Дебелини, 11 Димензии (Боја : Зелена, Големин?

Гимнастика Душеци GUORRUI Вежба Душеци Боречки Вештини Душеци Салата СТП Водоотпорен Дете Игра Рампа Свитлива

мислење на клиентот:

DEN 847.20
Достапност
Во достапна форма

▲Најлон се справи и свитлива : корисник е наменет за да се носат и продавница до продавница, дури и спаси вашиот простор. ▲Материјал : СТП кожа, влага доказ; сунѓер памук лагер, висока бафер. ▲ рамен патент : секој панел има патент, безбедно и отпорно на гребење, лесен за чистење и замена на сунѓер. ▲Мулти-функција : погоден за голем број на физички вежби, јога, гимнастика, учење, танчери, родител-дете активности. ▲Ако не ја прими стоката нормално или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето.Се продава директно од страна на големо на производителот.Поддршка на повеќе набавки.GUORRUIThe компанија е основана во 2008 Founded со аспирација да облагородување затворен и отворен простор со примена на различни вкус и допир, GUORRUI.Достапни години на експертиза во рамките на домот décor индустрија најдобро да се служи со висок квалитет аспирација.▲Детали за производот : Име : Салата Matquantity : 1 Color : green Material : СТП кожа + сунѓерот памук + најлон handle High густина, отпорност, водоотпорен, отпорни на влага, удобно да го допрам, свитлива, спаси space Reinforced работ крои : да се постигне попуштат-отпорни и durable Commercial одделение изградба и соодветна цврстина : да се постигне широк апликација, многу издржлив и Удобно, професионални Вежба▲По продажба на protection100% ГаранцијаАко имате било какви проблеми со квалитетот по купувањето.100% целосна гаранција за враќање на парите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите