.

.

4 Lb. 2 mm X 2 mm Брзо Сечење Триаголник Абразивни Керамички Порцелански Превртување Гимнастик Собори Медиуми

4 Lb. 2 mm X 2 mm Брзо Сечење Триаголник Абразивни Керамички Порцелански Превртување Гимнастик Собори Медиуми

мислење на клиентот:

DEN 378.96
Достапност
Во достапна форма

Овие абразивни керамички пелети се одлични за користење како абразивни додатен и превозникот во тркалаат камења во вашиот гимнастик.Многу разновиден состав имаат добра сечење акција и долго носат живот.Оваа општа намена медиумите ќе работат во широк спектар на deburring, де-трепка и radiusing апликации.Може да се користи во сите видови на опрема.Спецификација на производот : *Производство : - Произведени во САД *Модел : M за Општа Намена Сива Абразивни *"answer : ___________________________ Note : Паричка во слика не се вклучени, на скала цели.".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите