.

.

Julyou Под Полицата Кошница Жица Решетката Од Не ' Рѓосувачки Челик Под Кабинет Кујна Рек Складирање Организатор, Црна

Julyou Под Полицата Кошница Жица Решетката Од Не ' Рѓосувачки Челик Под Кабинет Кујна Рек Складирање Организатор,

мислење на клиентот:

DEN 1163.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Направен од цврсти метални обложена жица за да помогне да се спречи оштетување или ' рѓа.И да има максимум до 10 кг.Совршен за да се организира пластична фолија и кујна обвива, восок хартија, сендвич перници и многу повеќе.Големина : 28cm L x 25cm W x 20cm H/11" x 9.84" x 7.87".Совршено се вклопуваат било каде : Овој Слајд Undershelf за Складирање се одлични за чување на салфетки, сад крпи, и маса постелнина.Едноставно слајд еден врз постоечка полица.Може да се одвива и да го прикачите на оваа кошница било каде, како што ковчегот, во вратата, полица, канцеларија биро, дури и гардероба.Обложени со заштитен винил па тоа е лесно да се чисти и да се запре од гребење.Лесен за инсталација : Полица безбедно придава на врвот полица со едноставно лизгање во, не хардвер потребни.Карактеристики : Лесен и многу поедноставно, може да се пресели во било која површина, или помеѓу.Силен и здрав, мулти цел кошница со бројни користи.Совршен за чување облека и бин облоги во кујната, трудови и списанија, во дневната соба, или toiletries во бањата.Мулти-функционални под полицата единица се направени од издржлив Железо спреј бои ќе се надополнуваат повеќето оркестарот.Тие се лесно да се чисти и трајни производи за секојдневна употреба.Карактеристики : Материјал : железо Големина : 28cm L x 25cm W x 20cm H/11" x 9.84" x 7.87" Боја : Бела,црна, Одговара на полици кои се 3.5 цм дебели или помали Држи до 10kg Пакет : 1 x Полица Кошеви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите