.

.

ДДП Сет од 12 Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс #99C Забна Екстракција Инструменти

ДДП Сет од 12 Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс 99C Забна Екстракција Инструменти

мислење на клиентот:

DEN 1679.76
Достапност
Во достапна форма

СЕТ ОД 12 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #99 C ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.ДДП СЕТ ОД 12 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #99 C ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите