.

.

ДДП Сет од 12 Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс #89 Забна Екстракција Инструменти

ДДП Сет од 12 Стоматолошки ВАДЕЊЕ на Форцепс 89 Забна Екстракција Инструменти

мислење на клиентот:

DEN 2159.76
Достапност
Во достапна форма

СЕТ ОД 12 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #89 ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ.ИСТО КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО НА СЛИКАТА.ДДП СЕТ ОД 12 СТОМАТОЛОШКИ ВАДЕЊЕ НА ФОРЦЕПС #89 ЗАБНА ЕКСТРАКЦИЈА ИНСТРУМЕНТИ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите