.

.

uxcell 5 Дупки Триаголник Sandpaper 40 Жито (P40) Груб Абразивни 5.5-Инчен Алуминиум Оксид Пескарење Листови Кука и Јамка Поддржан 12pcs

uxcell 5 Дупки Триаголник Sandpaper 40 Жито (P40) Груб Абразивни 5.5-Инчен Алуминиум Оксид Пескарење Листови

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

[ Материјал ] - Направени од алуминиум оксид, жолто-обложени, овие sandpapers имаат висока сила полирање способност и долга-трајни мелење моќ. [ Крупни Абразивни ] - 40 Жито (P40) груб пескарење трудови се погодни за брзо отстранување на рѓа, бои, и други остатоци од метали, не-метали, дрво, пластика, камен и други материјали. [ Кука и Јамка Поддржан ] - Дизајниран за лесно да се држиме и да ги преземат, освен, погодно за промена од кога се користи. [ Триаголник Форма ] - Совршени за пескарење тесни агли и тесен простор.Пред-удирани со тупаници 5 дупки за ефикасно собирање прашина за да се спречи сабо. [ Size ] - На sandpaper големина е 140mm во должина и 100mm во ширина, може да се користи со случаен орбита сандер.Стил : 40 Жито.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите