.

.

12v 8ah CA1280 AGM SLA Запечатени оловни Батеријата GT12080-ХГ - Премија Замена за PX12072 за AT&T, Centurylink и Повеќето Други FTTH Системи

12v 8ah CA1280 AGM SLA Запечатени оловни Батеријата GT12080-ХГ - Премија Замена за PX12072 за AT&T, Centurylink

мислење на клиентот:

DEN 539.76
Достапност
Во достапна форма

Батерија која може да се монтира во било која позиција, отпорен на удари и вибрации.Долготрајни високи перформанси со високи и ниски температури.SLA / AGM истури доказ батерија е карактеристика на високо празнење стапка, широк оперативни температури, подолг сервисен живот и длабоко празнење се опорави.Полно 1 година гаранција, Про-отценети. 12 V 8 AH Запечатени оловни (SLA) батерија одржување слободни батеријата F2 терминали.Го заменува - EXP1280; UB1280; ML8-12.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите