.

.

Орбита Sprinkler Систем 3/4-Инчен NPT Тегла Врвот Вентил 57460, Пакет на 6

Орбита Sprinkler Систем 3/4-Инчен NPT Тегла Врвот Вентил 57460, Пакет на 6

мислење на клиентот:

DEN 2125.68
Достапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : .Орбита Sprinkler Систем 3/4-Инчен NPT Тегла Врвот Вентил 57460, Пакет од 6. На градинарски производ.Отворено додатоци.Квалитет на производот.Автоматско Во Линија Тегла Врвот Вентил, Навој, Лесен За Пристап, Без Потребни Алатки, Тешки Конструкција Со Нерѓосувачки Челични Компоненти, Универзална, Работи Со Станбен Стандард 24 V Sprinkler Системи, Прирачник за вклучување/Исклучување На Рачката, Идеален За Тестирање & Испирање Sprinkler Системи, Вклучува Snap Wire Конектор, Отстранлив За Традиционалните Жици.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите