.

.

Ochine Кабинет Складирање Полица Рек Кабинет Полица Кујната Кабинет и Контра Полица Организатор Повеќенаменски Провизии Спални Бања Складирање Полици Носителот Орг

Ochine Кабинет Складирање Полица Рек Кабинет Полица Кујната Кабинет и Контра Полица Организатор Повеќенаменски

мислење на клиентот:

DEN 1771.20
Достапност
Во достапна форма

Материјал : ПП + ' Рѓосувачки челик.Големина : 34.8x18x15.5cm.Добро товарот, не се лизга нога подлога на дното.Храбар дизајн, постабилна.Според различни потреби, слободно стигнале и монтажни.Користете повеќе вертикална простор, да се направи целосна употреба на просторот, и промена на неуредна кујна.Кујната, бањата и дневната соба се достапни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите