.

.

Жените Свети Патрик Ден без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот Ирски Shamrock Детелина Печатени Лабава Одговара T-Shirt

Жените Свети Патрик Ден без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот Ирски Shamrock Детелина Печатени Лабава

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Ployester.Shamrocks Печатени Резервоарот Блузи, за Жени Повик без Ракави Кошули Лабава Одговара Crewneck Графички Основните Тренингот Т-Маица.Се повлече На затворање.Големина на Забелешка и Нега : Достапен во S-2 XL,ве Молиме погледнете на нашата големина на табелата од последната слика или од нашите Опис на Производот пред купување на цел.Машина или рака мие со ладна вода и/или висат линија сува/ хлор/ нема сува чиста.Материјал : Жените без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот Ployester, се чувствува одлично против кожа и совршено се вклопува,мека, опуштено и удобно да се носат.Функција : Женска Симпатична Печатени Лабава Одговара Работи Вежба Т-Маица без Ракави,Лажичка вратот, Лабава чисто спортски основните резервоарот блузи, совршен за јога, вежби, фитнес, фитнес, трчање или секојдневна облека.Натпревар : Жените секојдневен блузи пар со различни фармерки, здолништа, панталони,и leggings за моден изглед, слој овој повик кошула под палто,јакна, или носат на свој.Повод : Оваа секси резервоарот за секојдневен, клуб, канцеларија, училиште,работа,датум,одмор, плажа, забава,или со секојдневно носење.Големина Детали на Жените без Ракави Јога Тренингот Резервоарот на Врвот со Големина : S НАС : 4 Биста : 96cm/37.80" Должина : 63cm/24.80" Големина : M НАС : 6 Биста : 100cm/39.37" Должина : 65cm/25.59" Големина : L НАС : 8 Биста : 104cm/40.94" Должина : 67cm/26.38" Големина : XL НАС : 10 Биста : 108cm/42.52" Должина : 69cm/27.17" Големина : XXL НАС : 12 Биста : 114cm/44.88" Должина : 71cm/27.95".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите